KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12487312

nr 1248 7312

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Akvarell, Signerad. Motivet: 22x17

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:50:49

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd